Superb Barn Pine 696, šíře role 4 m Superb Barn Pine 696, šíře role 4 m

Kód: 188
Neohodnoceno
Značka: Beauflor
410 Kč 338,84 Kč bez DPH 410 Kč / 1 m
Skladem

Bytové PVC, heterogenní podlahovina v rolích s filcovou podložkou. Šíře role 4 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

PVC podlahovina Superb s filcovou rubovou stranou. Tato řada vytových PVC v sobě obsahuje elegantní vzory dřeva. Je řešena tak, aby mohla doplnit jakýkoliv interiérový design. A díky odolné nášlapné vrstvě 0,4 mm, třídě zátěže 23, 32, 41 a příjemnému pocitu při chůzi po ní je to podlahovina perfektní pro domov rodiny. Žádné těžké kovy, rozpouštědla, formaldehyd, plastifikátory, nejpřísnější třída E1 A+. Podlaha získala německý certifikát AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore. Odolnost povrchu proti obrusu v klasifikaci T.

Výhody podlahové krytiny s textilní podložkou!

Komfort a pohodlí: Zvýšené tepelně izolační vlastnosti spodní vrstvy z filcu navozují na povrchu vinylu teplý a příjemný pocit pro bosé nohy.

Ticho a klid: Vyšší zvukový útlum prostorového a kročejového hluku zajišťuje pohodu pro Vaše bydlení.

Pružnost povrchu: Vynikající tvarová paměť vinylu s textilní podložkou výrazně zabraňuje povrchovým otlakům od nohou nábytku

Hygiena: Technologie textilní podložky ze speciálně upraveného polyesteru s membránou je velmi odolná proti vlhku a tvorbě plísní.

Absorbce nerovností: Vysoká elasticita spodní textilní vrstvy umožňuje při renovacích podlah rychlou a levnou pokládku bez lepení i na méně hladké povrchy např. dlažeb, parket nebo litých podlah s nerovnostmi do +/- 1 mm výšky - hloubky.

 
Dekor: Dřevo
Šíře role: 400 cm
Délka role: 28 bm
Tloušťka : 2,9 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,40 mm
Třída zátěže: 23 / 32 / 41
Útlum kročejového hluku: 16 dB
Celková hmotnost: 1950 g/m²
Textilní podklad: Ano
Vhodné pro podlahové topení: Ano