CC-R 1000 Čistící přípravek CC-R 1000 Čistící přípravek

Kód: 100
Neohodnoceno
Značka: Dr. Schutz
185 Kč 152,89 Kč bez DPH 185 Kč / 750 ml
Skladem

Pro základní čištění a čištění po ukončení stavebních prací u přírodního linolea, PVC, CV a kaučukovýchpodlahovin. Odstraňuje staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin. Prostředek obsahuje rozpustné polymery, které nezatěžují životní prostředí. Čistí a zároveň ošetřuje. CC-R 1000 působí protiskluzově, zanechává hedvábný matný, antistatický ochranný film. Je vhodný do čistících automatů. Doporučujeme jej použít k základnímu čištění těch podlahovin, které nesnesou ošetření tvrdou polymerovou ochranou vrstvou. Používá se na umělé podlahoviny (PVC, CV, Polyolefin, linoleum, kaučukové podlahy, přírodní a umělý kámen). Je také vhodný pro sportovní povrchy.

První ošetření v silně zatěžovaných prostorách
Prostředek zředíme v poměru 1 : 10 (1 litr na 10 litrů vody) a silně znečištěnou podlahu (např. po stavebních pracech nebo po základním čištění) tímto roztokem vytřeme. Po zaschnutí se na podlaze vytvoří ochranný film, který je nutné ještě vyleštit. Můžeme použít jednokotoučový rotační stroj CC - SRP 2+S s leštícím padem nebo leštícím kartáčem.

Běžné denní čištění a ošetřování
Prostředek zředíme v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody) a tímto roztokem vytřeme podlahu. Poté podlahu necháme zaschnout. Pro zvrásněné povrchy nebo do čistících automatů použijeme koncentraci 1 : 400 (25 ml do 10 litrů vody).

Nedodržení doporučených koncentrací nebo přílišná vlhkost podlahy může vést ke zvýšení kluznosti povrchu.

Spotřeba: 750 ml = až 1500 m2