CC-mýdlo na dřevo CC-mýdlo na dřevo

Kód: 104
Neohodnoceno
Značka: Dr. Schutz
215 Kč 177,69 Kč bez DPH 215 Kč / 750 ml
Skladem

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdlo na dřevo


POPIS PRODUKTU:

Čistící a ošetřovací prostředek na bázi mýdla pro pravidelné čištění a ošetřování olejovaných a voskovaných dřevěných nebo korkových podlah. Vysoká čistící účinnost při šetrné pH-hodnotě. Tyto vlastnosti zaručují minimální nebezpečí barevných změn i u dřevin citlivých na alkálie (např. dub). Působí antistaticky.

OBLASTI POUŽITÍ:

Výrobně i ručně olejované/voskované dřevěné a korkové podlahy. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.

POUŽITÍ:

Mýdlo na dřevo rozřeďte v poměru 1:100 – 1:200 (50-100 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřete.

Zbytkovou vlhkost nechte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním postupem vyčištěna a ošetřena.

Pravidelné leštění vede ke zvýšení odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných prostorách.

Upozornění:

Přírodní produkty dřevo a korek nesmí být delší dobu mokré nebo vlhké, protože přijímají vlhkost a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Vytírání proto provádějte dobře vyždímaným hadrem, aby se netvořily "loužičky".

Opakované předávkování Mýdla na dřevo nebo vnos vlhkosti může na ošetřených plochách vést ke zvýšení hladkosti povrchu a tím ke snížení protiskluznosti povrchu.


SPOTŘEBA:

Běžné čištění: cca 0,2 litru na 100 m2